top of page

Od Wypadku do Własnej Firmy 📸💼👩‍💼🚀

Dziś mam ogromną przyjemność podzielić się z Wami niezwykłą historią oraz efektami sesji zdjęciowej dla niezwykłej kobiety - Anna Sarabura.

Anna niedawno otworzyła swoją własną firmę i rozpoczęła fascynującą podróż po świecie LinkedIn. Chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć o niej, o jej niezwykłej determinacji oraz o tym, jak znalazła się na swojej nowej ścieżce zawodowej.Anna Sarabura to nie tylko twarz swojego własnego brandu, ale również inspirujący przykład, że życie potrafi nas zaskakiwać i stawiać przed nami niespodziewane wyzwania. Nie zdecydowała się na otwarcie własnej firmy tylko dlatego, że praca dla innych stała się monotonna. Jej historia jest o wiele głębsza.


Wielomiesięczna rehabilitacja i utrata stanowiska pracy po nieszczęśliwym wypadku to doświadczenia, które wywarły ogromny wpływ na życie Anny. Kiedy całe Twoje życie wydaje się zawisłe na włosku, a środki do życia tracą znaczenie, potrzebna jest ogromna siła i determinacja, aby nie poddać się. Anna Sarabura jest doskonałym przykładem tej determinacji i oddania.Ale to nie wszystko, co ujęło mnie w Ani podczas naszej sesji zdjęciowej. Często proszę moich Klientów, aby 'odrobili zadanie domowe' i przygotowali inspiracje wizualne, jak chcą być sfotografowani. Anna przygotowała listę ujęć, które chciała uwzględnić na swojej stronie internetowej - link do strony tutaj. To właśnie dzięki temu każde zdjęcie było dokładnie przemyślane, a podczas sesji pracowałyśmy niemalże według tej listy.Podczas sesji nie zabrakło także wsparcia ze strony Anna Jaszcz, która zadbała o makijaż i stylizację włosów. To dzięki temu Anna Sarabura wyglądała absolutnie olśniewająco na każdym kadrze. Co więcej, wszystkie stylizacje, które widzicie na zdjęciach, Anna wybrała sama. To dowód na to, jak zorganizowana i zaangażowana jest w każdy aspekt swojego nowego przedsięwzięcia.Warto również dodać, że nie wszystkie ujęcia znalazły swoje miejsce na jej stronie internetowej. Sesja biznesowa może być także okazją do wykonywania zdjęć, które podkreślają kobiecość i naturalną urodę. Anna udowodniła, że można być zarówno profesjonalistką, jak i pięknie wyglądać na zdjęciach a czerwone szpilki mogą być sexy dodatkiem.🚀📸💼👩‍💼

Anna, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za zaufanie przed obiektywem i jesteśmy z Tobą na tej zawodowej drodze!


3 wyświetlenia0 komentarzy

Kommentare


bottom of page