top of page
Bożena-Cerba-KOŁO-PNG-_MG_2726-kopia.png

Dzień dobry,

nazywam się Bożena Cerba i od przeszło 5 lat  zajmuję się zawodowo fotografią portretową, ale moja pasja do robienia zdjęć zrodziła się przeszło 30 lat temu.

 

Od początku fascynował mnie człowiek. Robiąc jeszcze zdjęcia na negatywie z ekscytacją wywoływałam zdjęcia, będąc ciekawą rezultatów. Już wtedy widziałam niebywałą różnicę - zupełnie inaczej można wychodzić na zdjęciach - niż się wygląda w rzeczywistości.

Do dnia dzisiejszego z ciekawością małego dziecka podchodzę do siły i mocy jaką ma w sobie aparat fotograficzny  - serce mi się raduje widząc jak moi Klienci dosłownie zmieniają się przed obiektywem.

Podczas sesji zdjęciowej naczelną moją zasadą jest zbudowanie dobrej atmosfery - bo trudno fotografować drugą osobę, jeśli nie czuje się ona pewnie i relaksowana.

Jestem absolwentką łódzkiej Filmówki na Wydziale Produkcji Filmowej i od blisko 20 lat jestem związana z branżą filmową.

Prywatnie jestem partnerką,  Mamą dwóch dziewczynek, psa i kota.

BoCerbaPhotography - reklama-zdjęcia-biznesowe.jpg

KONTAKT

Zostaw wiadomość

Dziękuję za zapytanie!

Proszę zostaw wiadomość, jeśli chcesz uzyskać  więcej informacji na temat wykonywanych sesji zdjęciowych czy też zapytać o dostępny termin. 

Zapytania / konsultacje / rezerwacje / współpraca / 
+48 691 889 019  | bocerbaphotography@gmail.com

 ADRES STUDIA: ul. Poznańska 8, 30-012 Kraków, Poland

bottom of page