top of page
Zdjęcie profilowe na LinkedIn

Dzień dobry,

nazywam się Bożena Cerba i od przeszło 6 lat  zajmuję się zawodowo fotografią portretową, ale moja pasja do robienia zdjęć zrodziła się przeszło 30 lat temu.

 

Od początku fascynował mnie człowiek. Robiąc jeszcze zdjęcia na negatywie z ekscytacją wywoływałam zdjęcia, będąc ciekawą rezultatów. Już wtedy widziałam niebywałą różnicę - zupełnie inaczej można wychodzić na zdjęciach - niż się wygląda w rzeczywistości.

Do dnia dzisiejszego z ciekawością małego dziecka podchodzę do siły i mocy jaką ma w sobie aparat fotograficzny  - serce mi się raduje widząc jak moi Klienci dosłownie zmieniają się przed obiektywem.

Podczas sesji zdjęciowej naczelną moją zasadą jest zbudowanie dobrej atmosfery - bo trudno fotografować drugą osobę, jeśli nie czuje się ona pewnie i relaksowana.

Jestem absolwentką łódzkiej Filmówki na Wydziale Produkcji Filmowej i od przeszło 20 lat jestem związana też z branżą filmową.

Prywatnie jestem partnerką,  Mamą dwóch dziewczynek, mam psa i kota.

Kiedyś chodziłam dużo po górach. 

KONTAKT

Proszę zostaw wiadomość, jeśli chcesz uzyskać  więcej informacji na temat wykonywanych sesji zdjęciowych czy też zapytać o dostępny termin. 

Zapytania / konsultacje / rezerwacje / współpraca / 
+48 691 889 019  | bocerbaphotography@gmail.com

 

Fotografuję w następujących miejscach:

KRAKÓW: Spaces - Fabryka Kart, ul. Cieszyńska 13 

WARSZAWA: Spaces  - Konser, Plac Konesera 12

POZNAŃ: Regus - Okrąglak, ul. Mielżyńskiego 17

Zostaw wiadomość

Dziękuję za zapytanie!

Sesja lifestylowa Kraków
bottom of page