top of page

Sposób na sesję 📸 biznesową❓

Zaktualizowano: 10 majZdjęcia biznesowe mogą być wykonane na płaskich tłach, jednokolorowych, zazwyczaj są to tła kartonowe.


Takie zdjęcia doskonale sprawdzą się jako zdjęcia profilowe, czy też zdjęcia, które mają obrazować grafikę w prezentacji, teksty w postaci postów, plakatów czy ogłoszeń.


Jednak mamy jeszcze gamę zdjęć budujących naszą markę osobistą👔👠, które możemy wykonać w naturalnych przestrzeniach biurowych.Takie sesje dają możliwość pokazania nas przy naturalnym miejscu pracy💻, co niezaprzeczalnie buduje nasz wizerunek.


Często jest tak, że nie dysponujemy przestrzenią biurową, która jest wystarczająco duża aby zorganizować w niej sesję zdjęciową, albo nie chcielibyśmy być utożsamiani z przestrzenią, która nie jest naszym docelowym miejscem pracy.


Tu doskonałym rozwiązaniem będzie przestrzeń Spaces. offices | co-working | meeting rooms., która jest urządzona wg najnowszych trendów z minimalistycznym akcentem.


Zorganizowanie sesji zdjęciowej w takiej przestrzeni daje wiele opcji scenerii i kadrowania. Możemy wykonać zdjęcia w różnorodnych pozach, pokazując więcej swojej sylwetki, aniżeli klasyczne popiersie.


Z łatwością możemy zaaranżować tu nasze miejsce pracy - wystarczy przynieść kilka osobistych rzeczy📚💻⌚🖨🖱⌛📇📔📌Jeśli poszukujesz zdjęć na stronę internetową, potrzebujesz zdjęć, które zobrazują twoje posty w kanałach społecznościowych pokazując więcej Twojej osoby, to dobrze zaprojektowana sesja, da Ci wiele 💯 opcji i rozwiązań.


Oczywiście taka sesja nie wyklucza wykonania tradycyjnych zdjęć profilowych na białym, szarym czy czarnym tle, tak więc nic się nie traci z oferty studia.📌Sesja zdjęciowa w Spaces daje po prostu dodatkowy bonus: wykonanie portretów biznesowych we współczesnej przestrzeni biurowej wnosząc dodatkową wartość do naszego wizerunku.🔻 Zapraszam na sesje zdjęciowe do Fabryki Kart w Krakowie❗

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page