top of page

🔴 Moje nowe zdjęcie 📸 profilowe na LinkedIn ♥Z Ewelina Skiba poznałyśmy się tu na portalu, ale szybko okazało się, że mamy w Krakowie wspólną znajomą, więc jeśli ktoś szuka bardzo dobrego dentysty z zakresu periodontologii i laseroterapii w stomatologii, to wiemy kogo Wam polecić.


Kilka tygodni temu, kiedy Ewelina Skiba napisała do mnie z prośbą o zorganizowanie sesji zdjęciowej, jej zdjęcie profilowe na LinkedIn świeciło pustką, bo zgodnie z zasadą pod która się szczerze podpisuję: umieścić słabe zdjęcie, z którego nie jest się zadowoloną, to lepiej nie umieszczać go wcale.🟥 Najpierw zrobiłyśmy konsultację odnośnie garderoby, bo sztampowe pytanie ale w co mam się ubrać, w przypadku sesji jest bardzo aktualne. Finalnie Ewelina przynosiła zestaw, który myślę, że daleko odbiega od wizerunku typowej specjalistki z zakresu księgowości, bo przemyciła w nim swoją odwagę i miłość do kolorów.


W tzw międzyczasie w sieci pojawił się podcast Forbes Women Polska który prowadzi Aleksandra Karasińska i w odcinku o Madeleine Albright usłyszałyśmy o jej słabości do broszek, które zawsze były zakładane z ogromnym pietyzmem niosąc dodatkowy przekaz światu. Często te broszki były bardzo odważne, wkłuwające szpilę w osobę, z którą się spotykała.My nie chciałyśmy z nikim walczyć na poziomie broszek, ale spójrzcie jakie dwie fantastyczne broszki Ewelina Skiba przyniosła na sesję. Myślę że należą jej się ogromne brava 👏 za takie podejście do otaczającej nas rzeczywistości i luz do samej sobie. Widać jak bije z niej pozytywna energia i piękne jest to, że akcesoria mogą nas wspierać w budowaniu naszej #markaosobista.


💄O makijaż zadbała Anna Jaszcz MakeUp Artist.✅ Jak widzicie, postawiłyśmy na dwa tła i kilka póz -ciasny kadr #headshot oraz 3/4 sylwetki.

Cała sesja z przygotowaniem trwała 3,5h z przygotowaniem. Jak zawsze było sporo rozmów na kobiece tematy i dużo śmiechu.Uważam, że podwaliną sukcesu 📍 sesji zdjęciowej to dobra komunikacja jeszcze przed samą sesją. Dla mnie niezwykle istotne jest dowiedzieć się jakich zdjęć szuka Klient, do czego będą użyte.


Życzę Wam, abyście trafiali w ręce dobrych fotografów, którzy będą chcieli Was słuchać i sprostać Waszym oczekiwaniom.


7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page