top of page

Kiedy jest ten Właściwy Moment, by Zaktualizować Zdjęcie Profilowe na LinkedIn? ❓

Zaktualizowano: 10 majCzy dobry portret może służyć nam przez długie lata? 🕰️ Szczerze, tak! Nie potrzebujemy co roku wprowadzać zmian. Warto dać LinkedIn społeczności szansę, by nas zapamiętała „na oko”.Eksperci podpowiadają, że jeśli nasz wygląd ulega istotnej zmianie, to również zdjęcie powinno odzwierciedlać nową nas. Przykładowo, jeśli postawiliśmy na świeże uczesanie, warto to uwiecznić.Jednak mamy prostą zasadę: czy mój rozmówca, widząc moje zdjęcie profilowe, rozpozna mnie w rzeczywistości? Jeśli tak, aktualizacja nie jest wymagana.


Dochodzi jednak moment, kiedy profesjonalna sesja staje się niezbędna.

Wpisując się w tę opowieść na LinkedIn, chciałabym Wam opowiedzieć o rzeczywistym przypadku - historii Pana Roberta.


Robert Mrowczyk - to dynamiczny, aktywny specjalista ds. cyberbezpieczeństwa. Śledząc jego posty, zauważyłam pewną rozbieżność między jego merytorycznymi wpisami a zdjęciem profilowym. 🧑‍💻


Cotygodniowa lektura jego postów bardzo mnie zaangażowała, wzbogacałam swoją wiedzę z zakresu nowych technologi.

Niemniej, aktualne wtedy zdjęcie profilowe na jego koncie sprawiało, że jego ekspertyza nieco gubiła się w młodzieńczym wydźwięku.

Wewnętrzna intuicja podpowiedziała mi, że to idealny moment, aby zaproponować Panu Robertowi profesjonalną sesję fotograficzną. Byłam przekonana, że aktywny uczestnik #linkedin musi być spójny w swoim przekazie.


Kolejne spotkanie było już nie na łamach portalu, ale w studio fotograficznym. Dłużej rozmawialiśmy niż fotografowaliśmy - pasja do gór oraz rocznik „76” zdecydowanie nas zjednoczyły.


Zależało mi, aby zdjęcie podkreśliło doświadczenie Pana Roberta oraz oddało jego osobowość. To piękne spotkanie dwóch światów - technicznego i emocjonalnego.


Szokiem było dla mnie, że wybór Pana Roberta padł na wersję czarno-białą wykonanych zdjęć. Był to swojego rodzaju hołd dla historii fotografii, która zaczynała się od negatywu 35 mm.

Choć zdjęcie kolorowe ma swój urok, czarno-biała fotografia ma swój magiczny wymiar.

Dla mnie takie portrety są ponadczasowe, pełne elegancji, które z duma oglądam na profilach moich klientów.


Wierzę, że jakość i wyjątkowość pozostaje zapamiętana.

W końcu chodzi o to, aby i my byli zapamiętanymi. ❗👌


17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page