top of page

Jak ubrać się na sesję biznesową?

Odkryj magię ubioru na sesji biznesowej! 🌟💼 Biała garsonka emanuje luksusem, czerwony żakiet przyciąga uwagę, a klasyczna czerń dodaje elegancji. Pamiętaj, wybierz strój, w którym czujesz się pewnie i... wyjątkowo! 💃👗


Przykłady poparte konkretnymi zdjęciami moich Klientek


1. Biała garsonka czy garnitur dla kobiety, która lubi wyjątkowość i elegancję. Biel to luksus.

2. Czerwony żakiet dla tych Pań, którzy są odważne i chcą zwrócić na siebie uwagę.
3. Elegancka czerń - rozwiązanie neutralne. Czerń jest bardzo popularnym rozwiązaniem jednak nie każdemu z nas w czerni do twarzy. Jednak jeśli chcemy przykuć większą uwagę na nasz wyraz twarzy, to wtedy zdjęcie na czarnym tle w czarnym ubraniu, to może być strzał w 10 - pod warunkiem, że nasz kolor włosów nie zlewa się z czarnym tłem. Dodatkowo, wizualnie stracimy kilogramy.4. Strój, który jest nasz, w czym czujemy się dobrze. Bez dwóch zdań, na sesji zdjęciowej mamy być ubrane a nie przebrane. W momencie jak wciskamy się w garsonkę, w której nie chodzimy na codzień, wtedy nasz wyraz twarzy traci - bo wewnętrznie czujemy się tak źle, uwięzione w ubraniu którego nie lubimy, że nasza pewność siebie traci na wartości. Lepiej ubrać bluzkę, w której czujemy się komfortowo.
5. Twój wyróżniający Cię kolor. Czyli twój ulubiony kolor albo przemyślana zabawa kolorem, bo może ten kolor współgra z Twoim biznesem czy logo albo po prostu chcesz aby Cię zauważono.


A jeśli nadal nie wiesz w co się ubrać na biznesową sesję zdjęciową, z chęcią odbędę z Tobą darmową konsultację. Po prostu do mnie zadzwoń 691 889 019.

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page