top of page

Ile kosztuje sesja biznesowa?

Zaktualizowano: 10 maj


To pytanie oczywiście otrzymuję najczęściej 💪


Jednak zanim podaję kwotę, opisuję Klientowi czy też Klientce - bo zazwyczaj są to połączenia telefoniczne - co obejmuje cena. Trudno uznać czy tanio czy drogo, jak się nie wie za co się płaci.


Zaczynam od tego, że sesja biznesowa Szybka Aktualizacja jeśli potrzebujemy nowego zdjęcia profilowego na LinkedIn czy do CV, trwa około godziny. Natomiast Kompletna Sesja Biznesowa - czyli sesja wizerunkowa budująca naszą markę osobistą - trwa 2h.


Zawsze proszę Klientów aby przynieśli kilka opcji garderoby, na wieszaczku, odprasowane. Zdecydowanie odradzam fotografowanie się w rzeczach, w których chodziliśmy przez pół dnia bo są zagniecenia. Jeśli nie wiemy w co się ubrać na sesję, zapraszam do darmowej konsultacji telefonicznej - z chęcią doradzę, a wymagających skontaktuję ze stylistką (usługa dodatkowo płatna).W trakcie sesji zmieniam tła ( sesje biznesowe najczęściej robię w 3 wariantach: białe, szare, czarne tło) ale mam też kolekcję teł ręcznie malowanych i kartonowe (różowe, czerwone, beżowe).


Po wykonaniu pierwszych ujęć od razu pokazuję na ekranie komputera wykonane zdjęcia, analizujemy, szukamy najlepszych kadrów. Mówię jakie ujęcia mi się podobają, co trzeba poprawić - tłumaczę Klientom jak osiągnąć pożądany efekt (tak - zdradzam moje triki).

Nie trzeba mieć doświadczenia w pozowaniu - wszystko pokazuję i tłumaczę.


W studiu wykonuję ciasne kadry typu #headshot (popiersie) oraz 3/4 sylwetki z ramionami - nie fotografuję całej sylwetki.


Po sesji - najczęściej tego samego dnia - Klient otrzymuje dostęp do galerii online, gdzie sam na spokojnie, zazwyczaj w domu, wybiera zdjęcia, które mam retuszować.


Finalnie wyretuszowane zdjęcia odsyłam w plikach cyfrowych mailowo w przeciągu 2-3 dni roboczych od dokonania wyboru (ale często zdarza się overnight).
Współpracuję też z wizażystką, która maluje i układa włosy - jest to dodatkowy koszt.


Fotografuję w przestrzenii coworkinowej Spaces w dwóch lokalizacjach:

w Krakowie ul. Cieszyńska 13, budynek Fabryka Kart

w Warszawie Plac Konesera 12, Kompleks Koneser


Mój aktualny cennik mozna znależć na mojej stronie https://www.bocerba.com/cennik


Należy rezerwować termin telefonicznie pod 691 889 019 albo przez moją stronę https://www.bocerba.com/book-online

Również wykonuję sesje w siedzibie Klienta - jest to wycena indywidualna.


Gorąco zapraszam 💜

Bożena Cerba


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page