top of page

🔴 Ile u Pani kosztuje 📸 sesja biznesowa?


To pytanie oczywiście otrzymuję najczęściej 💪


Jednak zanim podaję kwotę, opisuję Klientowi czy też Klientce - bo zazwyczaj są to połączenia telefoniczne - co obejmuje cena. Trudno uznać czy tanio czy drogo, jak się nie wie za co się płaci.


Zaczynam od tego, że sesja biznesowa trwa około godziny jeśli potrzebujemy zdjęcia profilowego czy do CV typu Headshot. Sesje wizerunkowe to 2h.


Zawsze proszę Klientów aby przynieśli kilka opcji garderoby, na wieszaczku, odprasowane. Zdecydowanie odradzam fotografowanie się w rzeczach, w których chodziliśmy przez pół dnia bo są zagniecenia. Jeśli nie wiemy w co się ubrać na sesję, zapraszam do darmowej konsultacji telefonicznej - z chęcią doradzę, a wymagających skontaktuję ze stylistką (usługa dodatkowo płatna).W trakcie sesji zmieniam tła ( sesje biznesowe najczęściej robię w 3 wariantach: białe, szare, czarne tło) ale mam też kolekcję teł ręcznie malowanych i np. kartonowe różowe ….


Po wykonaniu pierwszych ujęć od razu pokazuję na ekranie komputera wykonane zdjęcia, analizujemy, szukamy najlepszych kadrów. Mówię jakie ujęcia mi się podobają, co trzeba poprawić - tłumaczę Klientom jak osiągnąć pożądany efekt (tak - zdradzam moje triki).

Nie trzeba mieć doświadczenia w pozowaniu - wszystko pokazuję i tłumaczę.


W studiu wykonuję ciasne kadry typu headshot (popiersie) oraz 3/4 sylwetki z ramionami - nie fotografuję całej sylwetki.


Po sesji - najczęściej tego samego dnia - Klient otrzymuje dostęp do galerii online, gdzie sam na spokojnie, zazwyczaj w domu, wybiera zdjęcia, które mam retuszować.


Sesja kosztuje 200 zł brutto i obejmuje jedno wyretuszowane zdjęcie.

Płatne w dniu sesji. Wystawiam Fakturę.


Pakiet 2 zdjęć wynosi 300 zł.

Pakiet 3 zdjęć wynosi 350 zł.

Pakiet 5 zdjęć wynosi 500 zł - każde kolejne w cenie 100 zł.


Finalnie wyretuszowane zdjęcia odsyłam w plikach cyfrowych mailowo w przeciągu 2-3 dni roboczych od dokonania wyboru (ale często zdarza się overnight).


Należy rezerwować termin telefonicznie pod 691 889 019.


Studio znajduje się przy ulicy Poznańskiej w Krakowie.Współpracuję z wizażystką, która maluje i układa włosy - jest to dodatkowy koszt. Wizażystka może przygotować klientkę do sesji u mnie w studiu (czas przygotowania to ok. 2h), jednak warunkiem jest zamówienie pakietu 5 zdjęć.


Wykonuję również sesje wizerunkowe budujące markę osobistą.

Podczas takiej sesji wykonuję portrety przy miejscu pracy z laptopem, telefonem, siedzące przy biurku, zdjęcia stojące. Również mogę wykonać tradycyjne zdjęcia profilowe na białym, szarym i czarnym tle.

Takie sesje odbywają się w przestrzeni biznesowo-biurowej SPACES przy ul. Cieszyńskiej w Krakowie.Sesja wizerunkowa trwa minimum 2h i kosztuje 500 zł - obejmuje 5 wyretuszowanych zdjęć w plikach cyfrowych. Można do tej sesji zamówić makijaż z ułożeniem włosów za dodatkową opłatą.


Również wykonuję sesje w siedzibie Klienta - jest to wycena indywidualna.


Gorąco zapraszam 💜 #fotograf

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page