top of page
_edited.png

Svetlana,
*****

Bardzo polecam to miejsce, jeżeli oczekujesz profesjonalnego podejścia! Będziesz miał bardzo dobre, przemyślane ujęcia, a nie pstrykanie na ogół „aby się coś fajnego trafiło do kadru”. Przyjemnym dodatkiem jest miła, przyjazna atmosfera.

PNG MKK_BoCerba DSC6101AS_edited.png

Marta,
*****

Bo Cerba jest prawdziwą specjalistką od fotografii portretowej - w dodatku najlepszą z najlepszych! Potrafi uchwycić zarówno piękno, jak i emocje, a przy tym naturalność i oryginalne cechy każdego, kto staje przed jej obiektywem. Zdjęcia Bo są cudownie czyste i estetyczne, ale i pełne życia, które kryje się w mimice, oczach, delikatnym ułożeniu rąk… Patrząc na portrety Bo, czuję się piękna i sfotografowana niczym królowa albo gwiazda Hollywood! Poza tym praca z nią jest wspaniałym doświadczeniem - nie tylko pod względem profesjonalizmu. Bo zawsze tryska pozytywną energią i potrafi wydobyć ze swoich klientów to, co najlepsze. Polecam ją z całego serca. Trudno Wam będzie znaleźć drugiego tak dobrego fotografa!

_edited.png

Kevin,
*****

I went there to get photos for my job application and for LinkedIn. I enjoyed my appointment a lot. Bożena takes a lot of time for her customers, to make sure that the photos will be great at the end. Her English is very good, so I would definitely recommend this place to people who don't speak Polish like me. :)

_edited.png

Radek,
*****

Absolutely fantastic experience. Bo was patient and extremely diligent in getting the best shots for me. I have no reservations in fully recommending Bo. Just do it.

_edited.png

Anna,
*****

Pani Bożena tworzy bardzo przyjemną i swobodną atmosferę podczas sesji. Ma ciekawe pomysły, dobrze rozeznaje potrzeby klienta. Polecam!

_edited.png

Katarzyna,
*****

Polecam sesję fotograficzną u BoCerbaPhotography. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do klienta, szybkie wykonanie. Robiłam serię portretów biznesowych potrzebnych na stronę internetową w lutym 2020 i jestem bardzo zadowolona z całej sesji i obróbki. Dziękuję serdecznie! 

bottom of page